mersin doğalgaz

Mersin ve Mersin’in ilçelerinde, doğalgaz hizmetleri veren ‘GÜRLEKOĞLU MÜHENDİSLİK’ şirketimiz faal bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. 10 yılı aşkın tecrübelere dayalı ustalarımız ve makine mühendisimizle profesyonel ekibimiz sizlerin isteklerinizi eksiksiz şekilde yerine getirme taahhüdü vermekten gurur duyuyoruz. Doğalgaz tesisatı, kombi satışı ve montajı, radyatör satışı ve montajı, kolon tesisatı kurulumu, merkezi ısıtma sistemleri kurulumu, kazan kurulumu gibi pek çok alanda Mersin halkına hizmet veriyoruz. Mersin doğalgaz sektöründe kesinlikle güvenin ve kalitenin adresiyiz. www.gurlekoglumuhendislik.com resmi sitemizi ziyaret edip çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi almanızı önerip bizimle iletişime geçmenizi isteriz.

Politikamız kalite, uygun fiyat, güven, temiz çalışma ve memnuniyettir. Bu prensipler doğrultusunda çalışıyoruz. Mersin’de ücretsiz keşif imkanlarımız mevcuttur. Doğalgaz enerjisine ihtiyacınız olan konutlarınızda, ofis, dükkan, iş hanı, iş merkezi, yurt, otel, motel gibi yaşam alanı olarak veya iş yeri olarak kullanılan alanların keşif hizmetimizde şöyle hizmetlerimiz mevcuttur; ısıtılacak alanların hassas alan ölçümleri yapılarak nereye ne boyutta radyatör (petek) ihtiyacı olduğu tespiti yapılarak minimum enerjiyle maksimum ısıyı elde etme suretiyle maksimum verim tespiti yapılır. Kombinin en uygun yerinin tespiti, gömülü yada açık tesisat sistemleri gibi pek çok konuda sizlerin isteklerine göre keşif yapılır.

Tüm bu ücretsiz hizmetlerden sonra anlaşıldığı takdirde işe başlanıp %100 müşteri memnuniyeti hedeflenir. Firmamız gömülü doğalgaz tesisatına minimum 10 yıl garanti vermektedir. Gömülü olmayan açık tesisata 6-7 yıl garanti vermektedir. Ustalarımız temiz çalışmaktadır. Mersin’de doğal gaz ve kalorifer tesisatı konusunda her türlü ihtiyacınızı karşılayacak kalifiye ekibimiz hizmetinizdedir. Ayrıca Aksa Gaz ile olacak tüm proje hizmetlerini bizim yapacağımız gibi takibi de bize aittir.